(216) 548 2323
İletişim
Arama Yap
Site Haritası
Anasayfa
İSTANBUL / ATAŞEHİR
Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu
X
Ara
Anasayfa
Teşkilat Şeması
Teşkilat Şeması
Hasan KURT
Başöğretmen - Müdür
Serhan KÜÇÜKER
Uzman Öğretmen - Koordinatör Müdür Yardımcısı
Kader ATASEVER
Uzman Öğretmen - Müdür Yardımcısı
Zeynep Betül OK
Uzman Öğretmen - Müdür Yardımcısı
Aysun ERBAŞ
Uzman Öğretmen - Rehberlik
Berrin GÖRMEZ BENAYDIN
Uzman Öğretmen - Rehberlik
Büşra Sümeyye TEKİN
Rehber Öğretmen
Arzu ASLAN
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
Aygül DOĞAN AYAN
Uzman Öğretmen - Özel Eğitim
Ayşe TEKİNCAN
Başöğretmen - Özel Eğitim
Bedia ÖZTÜRK
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
Bora AKDEMİR
Uzman Öğretmen - Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
Deniz PORSUK
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
Didem TOPALOĞLU KUŞ
Uzman Öğretmen - Özel Eğitim
Gizem Ceren ESEN
Uzman Öğretmen - Özel Eğitim
İsenbike Güniz ÇALIŞKAN
Başöğretmen - Özel Eğitim
Mevran YALÇIN
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
Nesibe TÜRKMEN
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
Nurefşan ERGUN
Uzman Öğretmen - Özel Eğitim
Özden ÇAYIRTEPE
Uzman Öğretmen - Özel Eğitim
Pınar AYDOĞAN
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
Rabia MERT ÖZTÜRK
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
Selma ÇERÇİ
Uzman Öğretmen - Özel Eğitim
Serdar Alp BAKKAL
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
Zafer ULUTAŞ
Özel Eğitim Öğretmeni
Zümrüt GÜNEN
Başöğretmen - Özel Eğitim
Duygu GERÇEK ALTUN
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni-Ücretli-
Nurten KÜÇÜKER
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni-Ücretli-
Pınar ÖZER
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni-Ücretli
Tansu SURAL
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni-Ücretli
Buket DİLER
Uzman Öğretmen - Görsel Sanatlar
Büşra DURAK KURAK
Uzman Öğretmen - Müzik
Muhlise YAPICI
Uzman Öğretmen - Görsel Sanatlar
Rahime Nur TAŞDÖĞEN
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Sevgi AKIN
Uzman Öğretmen - Beden Eğitimi
Şebnem YILMAZ
Uzman Öğretmen - Müzik
Tezel GÜVEN
Uzman Öğretmen - Beden Eğitimi
Cengiz KIYIRLI
Uzman Öğretmen-Yiyecek İçecek Hizmetleri Atölye Şefi
Elif ESKİKÖY
Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri-Ücretli Öğretmen
Esengül ÖZBEGE
Matbaa Teknolojisi Alan Şefi
Erhan ÖCEL
Mobilya ve Dekorasyon Atölye Şefi
Ferit Kemal OLCAYTU
Matbaa Teknolojisi Atölye Şefi
Ezgi GÖBENLİ GÖGEER
Büro Yönetimi Alan Şefi
Hatice ÇUBUKCU KARAGÖZ
Uzman Öğretmen - El Sanatları Teknolojisi Alan Şefi
Hekim ERMİŞ
Başöğretmen - Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alan Şefi
Muharrem ÜNAL
Mobilya ve Dekorasyon Alan Şefi
Zekiye SARI
Uzman Öğretmen - Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Şefi
Zeynep SERT ÇELEBİ
Uzman Öğretmen - El Sanatları Teknolojisi Atölye Şefi
Osman İLHAN
Okul Hemşiresi
Emine AYDIN
Yardımcı Personel
Ercan YAŞAR
Yardımcı Personel
Medine BOĞAZ
Yardımcı Personel
Murat KALAYCI
Yardımcı Personel